"Teslimat"

Teslimat Saatleri

Teslimatlarımız 09.00-20.00 saatleri arasıdır. Sitemizden 365 gün çiçek ve çikolata gönderebilirsiniz.Mağazamız Pazar günleri de açıktır.

 

Siparişi Alıcıya Ulaşacağı Süre:
Aynı gün teslimatlar için son sipariş verme saati 19.00 dir.

Siparişiniz Konya merkezde gideceği uzaklığa bağlı olarak belirtilen saat aralıklarında yerine ulaşır.özel günlerde teslimat saat aralığımız yoktur. sipariş gün içerisinde alıcısına teslim edilir.

Alıcı Adresinde Bulunamaz İse;
1) Bazen alıcı adreste bulunamadığında çiçek siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.Teslim edilen kişinin bilgileri alınmaktadır.

2) Bazı kurumaların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir.Yine bu durumda tarafınıza bilgi verilir.

Ekstra Nakliye Ücreti:
Şehiriçi siparişlerinizin yerine ulaşması için ilave bir ücret varsa bölge olarak seçildiğinde tarafınızdan sipariş ücret detayınızda görünmektedir.

Şehirdışı, ilçelere uzaklığa bağlı ek ulaşım ücreti alınmaktadır.

 

Ürünlerin Garantisi

Tüm çiçek ürünlerimiz mezat çiçekleri olup mağazamızın tazelik garantisi altındadır.Çikolatalarımız ise alanında Türkiye nin lider markalarından olan melodi çikolata olup her gün kontrolleri yapılmakta ve mağazamızdaki özel bölümde,özel ısılarda muhafaza edilmektedir.

Çiçek ürünlerimizin bazıları mevsimsel nedenlerden ve stok sayılarından dolayı o an için bulunamayabilir bu durumda şirketimizin ve diğer İllerdeki anlaşmalı çiçekçilerimizin benzer ancak aynı kalite ve değerde değişik ürün/renk kullanma hakkı saklıdır.Çikolata ve benzer ürünlerde istemiş olduğunuz ürünümüz o an için stok da yok ise tarafınıza bilgi verilir.

Adres veya teslim zamanını değiştirmek
Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslim tarihini değiştirebilirsiniz.

Siparişin İptali

Çiçek canlı bir ürün olduğundan hazırlanmış ise iadesi mümkün değildir.Ancak verdiğiniz çiçek siparişiz hazırlanmamış ise iptal edilebilirsiniz,sadece teslimatın şirketimizden kaynaklanan bir nedenle zamanında yerine ulaşmaması durumunda sipariş iptal edilmesi mümkündür.

Çikolata gönderimlerinde Kargo veya postadan doğacak gecikmeler bu uygulamanın dışında tutulmuştur.

Otogar ve havalimanı gibi yerlerde yolculara çiçek teslimatı yapılmamaktadır.Çiçeğiniz veya Çikolatanızın teslim edildiği an, sipariş esnasında vermiş olduğunuz e-posta adresinize siparişinizin resmi ve teslim edildiğine dair bilgilendirme gönderilmektedir.Ayrıca bildirdiğiniz cep telefonu numarasına teslimat bilgileri gönderilmektedir.

Kanuni Hakkımız / Haklarınız

Bu siteden çiçek siparişi verildiğinde müşteri ile ihtilaf durumunda;

Şirketimiz, sipariş verene karşı o an en fazla sipariş verilen ürün bedeli kadar sorumludur.
Konya ilgili mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.
Bu sitede belirtilen taahhütler yerine getirilmediği hallerde müşteri/satıcının dava etme yetkisi doğar.
Müşteri sipariş verdiğinde bu maddelerde belirtilen koşul/kuralları kabul etmiş sayılır.